Zavolejte nám

732 758 785

Renovace podlah

Zaměřujeme se na údržbu, hloubkové čištění a renovaci téměř všech typů podlah a podlahových krytin. Používáme kvalitní prostředky a techniku, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Realizujeme vše od malých zakázek až po údržbu a renovaci podlah v celých průmyslových objektech. U většiny podlah používáme kombinaci mechanického a chemického čištění, broušení a následné aplikace ochranných nátěrů, impregnace či vosku.

 

O každou podlahu je třeba pravidelně pečovat již od začátku, jinak se výrazně sníží její životnost. Rádi vám pomůžeme a navrhneme postup na údržbu vaší podlahy. Pokud máte podlahu ve špatném stavu, nezoufejte, dokážeme často zrenovovat i podlahy, které vypadají doslova “na odpis”. Renovace podlahy vám navíc ušetří více než polovinu nákladů na novou podlahu a je časově nenáročná – nový povrch je zpravidla plně použitelný již několik hodin po ukončení prací. Stav každé podlahy je individuální, proto před zahájením prací absolvujeme inspekci podlahy a navrhneme nejvhodnější variantu údržby či renovace.

Pokud je podlaha ve stavu, který již není schopen plnohodnotné renovace, navrhneme ideální postup pokládky nové podlahy a doporučíme vhodné materiály. Podlahy jsme schopni ve špičkové kvalitě položit, nejčastěji pokládáme vinylové podlahy vč. úpravy podkladu, dále realizujeme také lité podlahy, pokládáme dřevěné podlahy a koberce.

Jak pracujeme

Jak pracujeme

 • Kalkulace

  Zaměření a kalkulace (zdarma)

 • Příprava

  Příprava a vyrovnaní podkladu

 • Materiál

  Dovoz materiálu

 • Montáž

  Montáž podlahy včetně montáže komponentů

 • Úklid

  Úklid a předání